Konkurs plastyczny dla klas IV

19 grudnia 2017 roku w ramach akcji „Książka najlepszym przyjacielem dziecka” został ogłoszony konkurs plastyczny dla klas IV szkoły podstawowej: „ Ilustracja wybranego bohatera literackiego”. W konkursie wzięło udział 17 uczniów: klasa IVA – 4 prace, klasa IVB – 8 prac, klasa IVC – 5 prac.

19 grudnia 2017 roku w ramach akcji „Książka najlepszym przyjacielem dziecka” został ogłoszony konkurs plastyczny dla klas IV szkoły podstawowej: „ Ilustracja wybranego bohatera literackiego”. W konkursie wzięło udział 17 uczniów: klasa IVA – 4 prace, klasa IVB – 8 prac, klasa IVC – 5 prac. Wszystkie nagrodzone prace zostały zaprezentowane na wystawce w bibliotece. Finał konkursu odbył się 22 stycznia 2018 roku o godzinie 12:20 w czytelni szkolnej.

I miejsce zajął: Bartosz Duda – IVB

Wyróżnienia otrzymali: