KONKURS PLASTYCZNY DLA LAS IV

Na przełomie października i listopada 2018 roku w ramach akcji: „ Książka najlepszym przyjacielem dziecka” odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas IV pt. „ Ilustracja ulubionego bohatera literackiego”. Czwartoklasiści oddali 25 prac: klasa IV A – 18, klasa IV B – 7. Wszystkie nagrodzone prace zostały zaprezentowane na wystawce w bibliotece szkolnej. Finał konkursu odbył się 14 listopada 2018 roku o godz. 11:15 w czytelni.

I miejsce zajęła Gabrysia Rokicka – 4 a

Wyróżnienia otrzymali: