KONKURS!

Dnia 10.03.2020 r.(wtorek) w bibliotece szkolnej został ogłoszony konkurs plastyczny związany z obchodami Tygodnia Kultury Języka Polskiego.

Dnia 10.03.2020 r.(wtorek) w bibliotece szkolnej został ogłoszony konkurs plastyczny związany z obchodami Tygodnia Kultury Języka Polskiego.

Tegoroczne hasło konkursowe brzmi „Chrońmy klimat i język. Łączy je: czystość i świeżość, radość i urok, przestrzeń i wolność”. Pomysł oraz technika pracy jest dowolna (wykonana własnoręcznie przez ucznia). Praca może nawiązywać do ulubionej książki o zbliżonej tematyce.

Swoje realizacje uczniowie mogli dostarczać do 13.03 br.(piątek). Niestety ze względu na zaistniałą sytuację uczestnicy nie mieli możliwości oddania prac konkursowych w wyznaczonym terminie.

W związku z tym informujemy, że konkurs nadal trwa, a prace będzie można oddać po powrocie do szkoły.

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie i życzymy efektywnej pracy.