Konkursy plastyczne

W październiku 2018 roku w ramach akcji: „Książka najlepszym przyjacielem dziecka” odbyył się konkursy plastyczne.

KONKURS PLASTYCZNY ,,ILUSTRACJA DO MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

W październiku 2018 roku w ramach akcji: „Książka najlepszym przyjacielem dziecka” dla klas II szkoły podstawowej odbył się konkurs plastyczny pt. „Ilustracja do mojej ulubionej książki”. Na konkurs wpłynęły 24 prace: kl. II A – 5, kl. II B – 18, kl. II C – 1. Wszystkie nagrodzone ilustracje zostały zaprezentowane na wystawce w bibliotece szkolnej. Finał konkursu odbył się 23 października 2018 roku o godz. 9 : 20 w czytelni. Tak przedstawiają się jego wyniki:

I miejsce zajęła Lena Stefaniec – 2 b

Wyróżnienia otrzymali:

Marta Windakiewicz – 2 b
Piotr Kowalik – 2 b
Aleksandra Biernacka – 2 b
Oskar Krzysztofek – 2 b
Lena Kuca – 2 a
Marysia Sopel – 2 b
Marcel Gręda – 2 c
Kaja Stęplewska – 2 b
Antonina Krawczyk – 2 b
Alicja Zawadzka – 2 a
Alicja Szemraj – 2 b

KONKURS PLASTYCZNY ,,ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”

W październiku 2018 roku w ramach akcji : „Książka najlepszym przyjacielem dziecka” w bibliotece zorganizowano konkurs plastyczny: ,,Zakładka do książki”, w którym wzięli udział uczniowie klas III szkoły podstawowej. Na konkurs wpłynęły 23 prace: z klasy III A – 7 i z klasy III B – 16. Wszystkie nagrodzone zakładki zostały zaprezentowane na wystawce w bibliotece szkolnej.
Finał konkursu odbył się 31października 2018 roku o godz. 11:15 w czytelni. Oto wyniki:

I miejsce zajęła Kornelia Owczarczyk – 3 b

Wyróżnienia otrzymali: