Książka najlepszym przyjacielem dziecka

W listopadzie 2017 roku w ramach akcji: „Książka najlepszym przyjacielem dziecka” w bibliotece szkolnej odbył się konkurs plastyczny dla klas II szkoły podstawowej: „Ilustracja do mojej ulubionej książki”. Na konkurs wpłynęło 21 prac: kl. II a – 17, kl. II b – 4.

W listopadzie 2017 roku w ramach akcji: „Książka najlepszym przyjacielem dziecka” w bibliotece szkolnej odbył się konkurs plastyczny dla klas II szkoły podstawowej: „Ilustracja do mojej ulubionej książki”. Na konkurs wpłynęło 21 prac: kl. II a – 17, kl. II b – 4.

Wszystkie nagrodzone ilustracje zostały zaprezentowane na wystawce w bibliotece.

Finał konkursu odbył się 4 grudnia 2017 roku o godzinie 12:20 w czytelni biblioteki szkolnej. Tak przedstawiają się wyniki:

• I miejsce zajął: Jakub Pawlusek – 2b
  • wyróżnienia: