LAUREACI  I FINALIŚCI

• przez
4.8

WOJEWÓDZKICH  KONKURSÓW  PRZEDMIOTOWYCH

Jak co roku, grupa uczniów klas siódmych i ósmych naszej szkoły stanęła do rywalizacji z najlepszymi uczniami województwa świętokrzyskiego. W tych  niezwykle trudnych zmaganiach  czworo naszych uczniów zdobyło aż pięć zaszczytnych tytułów laureatów i finalistów.

Mateusz Wroński –  LAUREAT III Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Mateusz Wroński– LAUREAT  IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Ignacy Miłocha -LAUREAT IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Amelia Kruk – LAUREATKA IV Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022

Urszula Skowrońska – FINALISTKA III Wojewódzkiego Konkursu z Chemii dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Gratulujemy!

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba ocen: 17