LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

• przez
4.4

Konkursy przedmiotowe są doskonałą okazją dla uczniów do wykazania swoich umiejętności w różnych dziedzinach nauki. Udział w takim konkursie to nie tylko wyzwanie dla młodego umysłu, ale również możliwość zdobycia prestiżowych nagród oraz uznania wśród swoich rówieśników.

Mamy zaszczyt poinformować, że nasi uczniowie osiągnęli wielki sukces w tegorocznych konkursach przedmiotowych. Jako szkoła jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych konkursowiczów i chcemy serdecznie im pogratulować.

– Marcelina Sułek – laureatka VII Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

– Amelia Śladewska – laureatka X Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

– Maciej Gręda – laureat IV Wojewódzkiego Konkursu z Chemii

Ci młodzi ludzie posiadają ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, ich sukces jest wynikiem nie tylko ciężkiej pracy i zaangażowania, ale również pasji do danej dziedziny nauki.

Chcemy również serdecznie pogratulować wszystkim uczniom, którzy doszli do finałów konkursów przedmiotowych – Antoninie Więcek oraz Natalii Kobus. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie jeden raz będą odnosili sukcesy w swoich dziedzinach, a ich osiągnięcia będą wspaniałym dowodem na to, że edukacja jest nie tylko cenną inwestycją w przyszłość, ale również źródłem inspiracji i spełnienia marzeń.

Gratulujemy!

Edyta Wierzbicka