Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego

Podobnie jak w ubiegłych latach, również i w tym roku szkolnym Kieleckie Kuratorium Oświaty przeprowadziło konkursy przedmiotowe skierowane do uczniów szkół podstawowych. Konkursy te sprawdzają wiedzę i umiejętności uczniów wykraczające poza podstawę programową szkoły podstawowej.

W naszej szkole konkursy przedmiotowe zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku do pierwszego etapu konkursu (etapu szkolnego), mimo pandemii, również zgłosiło się wielu uczniów nie tylko z klas ósmych, ale również z klas siódmych. Z tej licznej grupy czterem uczniom: Filip Gorzelańczyk, Agata Nartowska, Michał Palmąka i Tomasz Tokarzewski (wszyscy z klasy 8a) udało się przejść do trzeciego etapu. Włożyli oni, razem ze swoimi opiekunami, bardzo dużo pracy i swojego czasu w przygotowanie się do każdego etapu konkursu. Ale było warto!!! Ich wysiłek zaowocował bardzo dobrymi wynikami końcowymi.

Spośród tej czwórki Tomasz Tokarzewski uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego (opiekun: Aleksandra Machulska).

Pozostali uczniowie zdobyli tytuły Finalistów:

Agata Nartowska – uzyskała tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z fizyki (opiekun: Iwona Bielawska),
Michał Palmąka – uzyskał tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego (opiekun: Anna Pobocha – Igniatowska),
Filip Gorzelańczyk – uzyskał tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego (praca własna ucznia).

Całej czwórce ogromnie gratulujemy wyników oraz zdobytych tytułów i życzymy kolejnych sukcesów na Ich dalszej drodze edukacyjnej.