Laureatki z Bilczy

W środę 12. 04 2017 r. w Targach Kielce nagrodzono laureatów Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. Medale, a wraz z nimi zwolnienia z poszczególnych części egzaminu gimnazjalnego trafiły do 294 świętokrzyskich uczniów. Dla dwóch uczennic naszego gimnazjum był to dzień szczególny.

Pola Pabis z kl. IIIc otrzymała tytuł laureata konkursu z języka angielskiego i dodatkowo uplasowała się na pierwszej pozycji , co stanowi nie lada ,,wyczyn”.

Natomiast uczennica kl. IIIb – Karolina Żurawska została laureatką konkursu biologicznego. Gimnazjalistki otrzymały dyplomy i medale laureata, a nauczyciele przygotowujący je do konkursu podziękowania.

Gratulujemy sukcesu i jednocześnie życzymy dalszych na kolejnych etapach edukacji.