List uczniów klasy 3a

W dniu 20 września dyrekcja Szkoły Podstawowej w Bilczy otrzymała listy uczniów klasy 3 a, którzy zwrócili się z bardzo ważną prośbą.

Rozmawiali podczas zajęć dydaktycznych na temat chleba i bardzo są zaniepokojeni brakiem szacunku i właściwego traktowania go.

Cieszymy się bardzo i jesteśmy dumni z naszych uczniów, że tak bardzo porusza ich troska o nasz codzienny chleb, wyrażają szacunek dla rąk ludzkich, które go wytwarzają.

Dlatego też apel uczniów przekazujemy dalej, przyłączając się do niego i prosząc czytelników tego listu, aby przywrócić chlebowi należny mu szacunek.

Oby nikomu z nas nigdy GO nie zabrakło