Międzyszkolny turniej w Piłkę Nożną i Tenisa Stołowego w niepublicznej Szkole AWANS

Dnia 24.05.2013r. Zespół Szkół w Bilczy uczestniczył w Turnieju Piłki Nożnej i Tenisa stołowego zorganizowanym podczas dni otwartych Niepublicznych Szkół „Awans”.  Nasza reprezentacja gimnazjalistów zajęła III w turnieju piłki nożnej i II miejsce drużynowo w tenisie stołowym. Ponadto indywidualnie Wiktor Kubicki zajął pierwsze miejsce indywidualnie nie przegrywając nawet jednego seta, a nasza kadra dziewcząt Monika Gili i Magdalena Pabian zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce.

Skład zespołu piłki nożnej:

1. kapitan –Karol Pawlik
  2. Samir Bouchachi