mLegitymacja

Nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacja – wspólnej inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji. mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie będąca częścią aplikacji mObywatel.

Mobilną legitymację może otrzymać każdy uczeń, któremu wcześniej wydano tradycyjną wersję papierową dokumentu. Okres ważności mLegitymacji jest tożsamy z okresem ważności wydanej wcześniej wersji papierowej dokumentu. To bezpieczne, nowoczesne i bezpłatne narzędzie, które ułatwi życie uczniom i rodzicom.

Więcej informacji na ten temat zostało zamieszczonych na naszej stronie internetowej w zakładce DLA RODZICÓW – INFORMACJE.
Zachęcamy do korzystania z Aplikacji mLegitymacja.