Młody Mistrz Polski w Karate Kyokushin

• przez
3.8

Z ogromną radością i dumą pragniemy podzielić się niezwykłym osiągnięciem jednego z naszych uczniów. Maksymilian Moskal, uczeń klasy VIIIb, zdobył tytuł Mistrza Polski w prestiżowych zawodach Karate Kyokushin PZDSW w Lublinie. Jego determinacja, wytrwałość i pasja do sztuk walki zaowocowały nie tylko tym zwycięstwem, Maks ma na swoim koncie jeszcze inne tytuły jak np. tytuł Mistrza Niemiec w INTERNATIONAL GERMAN CHAMPIONSCHIP Karate Kyokushin 2023r. Schweinfurt. Podczas turniejów Maksymilian imponował nie tylko swoją techniką, ale również charakterem i sportową postawą.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Maksowi tego niezwykłego osiągnięcia. Jego pasja i zaangażowanie stanowią doskonały przykład, jak z determinacją można osiągnąć wielkie cele. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek drogi ku kolejnym sukcesom.

Mamy nadzieję, że sukces Maksymiliana będzie inspiracją dla innych uczniów, zachęcając ich do rozwijania swoich pasji.

Gratulacje!

Edyta Wierzbicka