Moje pierwsze prawo jazdy – karta rowerowa

22 czerwca br. w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Egzamin składał się z części teoretycznej i praktycznej. Sprawdzenie wiadomości odbyło się w formie pisemnej i polegało na rozwiązaniu testu składającego się z 25 pytań. Egzamin praktyczny został przeprowadzony na przyszkolnym miasteczku ruchu. Uprawnienia do samodzielnego jeżdżenia na rowerze po drogach publicznych uzyskało 64 uczniów. Gratulujemy i życzymy bezpiecznego korzystania ze zdobytych uprawnień.