Niezwykła Pasja Młodej Artystki

• przez
4.4

17 grudnia 2023 roku stał się dniem niezapomnianym dla jednej z naszych utalentowanych uczennic. Lena Zając, uczennica klasy IVb, błyskawicznie zdobyła uznanie na ogólnopolskiej scenie artystycznej. Wraz ze swoją trenerką Margaritą Zimak, wzięła udział w II Artystycznym Turnieju Aerialowym, organizowanym przez Projekt Gimnastyka w Łodzi, gdzie zdobyły zaszczytne II miejsce.

Podczas tego prestiżowego wydarzenia, Lenka i jej trenerka zaprezentowały niezwykłe umiejętności akrobatyczne w duecie o nazwie “lustrzane odbicie”. Ich występ był połączeniem finezji, gracji i precyzji, co w efekcie przyniosło im zasłużone miejsce na podium. Lena, poprzez swój taniec w powietrzu, dosłownie wzniosła się na wyżyny artystyczne, zachwycając publiczność oraz sędziów.

To nie tylko sportowy sukces, ale także dowód na to, że połączenie talentu, ciężkiej pracy i wsparcia trenera może przynieść spektakularne rezultaty. Lena jest nie tylko artystką, ale także wzorem do naśladowania dla innych, którzy pragną rozwijać swoje pasje i osiągać w nich najwyższe cele.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Lenie tego wyjątkowego osiągnięcia. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczniów i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne artystyczne arcydzieła.

Gratulacje, Leno! Twoja pasja rozświetla naszą szkołę!

Edyta Wierzbicka

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba ocen: 14