Noś odblaski, uważaj na drodze!

2 września policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach odwiedzili uczniów naszej szkoły. Uczyli najmłodszych zasad prawidłowego poruszania się po drodze, a szczególnie w jaki sposób bezpiecznie przechodzić przez ulicę. Policjanci zwrócili również uwagę na prawidłowe zachowanie podczas wychodzenia z autobusu szkolnego. Następnie pod bacznym okiem policjantów uczniowie testowali swoje umiejętności w ruchu ulicznym.

Więcej informacji pod tym linkiem.