Nowy rok szkolny 2015/16

Skończyły się wakacje! Nowy rok szkolny 2015/16 powitał nas upałem i wiele osób zatęskniło za morską bryzą! Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęło się w miejscowym kościele parafialnym, do którego licznie przybyli uczniowie z opiekunami, dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Szkół w Bilczy. Następnie wszyscy przemaszerowali do szkoły, aby tam spotkać się ze swoimi wychowawcami. Podczas uroczystego powitania wszystkich gości, jak co roku, szkolna kapituła przyznała tytuł wyróżniającej się w pracy społecznej osobie. Tym razem nagrodzony został Pan Włodzimierz Rybczyński (prezes Fundacji Kazimierz w Bilczy). Nagrodą jest statuetka Bilczański Kowal. Niespodziankę przygotowała dyrekcja szkoły naszej koleżance, Pani Magdalenie Ramiączek, wyróżniając ją za jej reżyserski talent tytułem „Człowieka z pasją”.

Kolejnym miłym akcentem powakacyjnego spotkania było wykonanie przez dwie czwartoklasistki (Zuzię Bruśnicką i Kornelkę Kubicką) piosenki przypominającej o tym, co minęło i co przed nami! Miłe słowa z życzeniami otrzymaliśmy od przedstawicieli Rady Rodziców Pani Aleksandry Osman i Pana Roberta Kumora. Dziękujemy!

Wszystkim życzymy w nowym roku szkolnym samych sukcesów , wytrwałości w dążeniu do celu i najlepszych wyników zarówno w nauce, jak i nauczaniu!