Rodzice/Opiekunowie, Uczniowie

W zawiązku z ogłoszonym przez Premiera RP przejściem szkół podstawowych na tryb nauczania zdalnego informuję, że:

Uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek wejdą w życie od poniedziałku, 26 października i będą obowiązywały do 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół
podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Nauka w klasach IV – VIII będzie odbywać się przy pomocy platformy ClassroomGoogle oraz e-dziennika wg obowiązującego planu lekcji. W przypadku problemów z połączeniem się proszę informować wychowawców.

Zasady zdalnego nauczania są zamieszczone na stronie szkoły www.spbilcza.pl

Uczniowie klas I-III będą pracowali według obowiązującego planu lekcji.

Świetlica szkolna również nie zmienia zasad pracy.

Dowozy autobusem szkolnym: zmienia się tylko kurs odwożący dzieci w kierunku Kuby Młyny – z 16.00 na 15.10, pozostałe bez zmian, a jeśli takie nastąpią, będziemy informować na stronie szkoły.