Organizacja egzaminu i plan dowozów na egzamin

ORGABIZACJA EGZAMINU ÓSMOKLASISY
SZKOŁA PODSTAWOWA W BILCZY
16-17-18 czerwca 2020r.

1. Uczniowie zdający w hali sportowej – sala nr 1, wchodzą trzema, zewnętrznymi , niezależnymi wejściami:

Kl VIIIa – wejściem od strony parkingu od strony północnej. Uczniowie ustawiają się kolejno wzdłuż ściany hali na chodniku z zachowaniem 1,5 metrowego dystansu społecznego i zajmują w sali sektor od strony północnej.
    Kl. VIIIb – wejściem od strony wschodniej przy autokomisie. Uczniowie wchodzą kolejno z zachowaniem 1,5 metrowego dystansu społecznego i zajmują sektor w środkowej części sali.
    KL.VIIIc – wejściem od strony wschodniej, przy przedszkolu. Uczniowie wchodzą kolejno z zachowaniem 1,5 metrowego dystansu społecznego i zajmują sektor od południowej części sali.

Uczniowie zdający w sali 24, 23, 18 i 17 wchodzą głównym wejściem od strony ul. Szkolnej. Uczniowie powinni przybyć do szkoły na godzinę przed egzaminem.

2. Każdy uczeń zobowiązany jest do posiadania maseczki i zakrywania ust i nosa oraz posiadania i używanie jednorazowych rękawiczek (zgodnie z wytycznymi (MEN, GIS i CKE).
  3. Przy każdym wejściu uczniowie będą poddani pomiarowi temperatury ciała oraz będą poproszeni o dezynfekcje dłoni.
  4. Rzeczy osobiste (np. telefon) należy pozostawić przed wejściem do sali w wyznaczonym miejscu.
  5. Uczniowie powinni posiadać własne przybory do pisania oraz inne pomoce- linijka, cyrkiel.
  6. Szkoła nie zapewnia napojów.
  7. Po egzaminie uczniowie niezwłocznie powinni udać się do domów, nie gromadzić się.
  8. Dowóz uczniów uprawnionych do dowozów autobusem szkolnym będzie realizowany według zamieszczonego planu.

PLAN DOWOZÓW UCZNIÓW KL VIII NA EGZAMIN W DNIACH 16-17-18 CZERWCA 2020r.

Trasy kursów autobusów:

16 06.2020r.

Przywóz rano:

I kurs –SP Bilcza- Piaseczna Górka – Bilcza ul. Zastawie- Kuby Młyny- Bilcza ul Ściegiennego – Bilcza ul. Bażntowa- SP Bilcza- 7:10
II kurs – SP Bilcza- Bilcza ul. Żeromskiego -Bilcza ul. Klonowa – Bilcza ul. Tulipanowa- Bilcza ul. Żeromskiego – SP Bilcza -7:40

Odwóz:

I kurs –SP Bilcza- Piaseczna Górka – Bilcza ul. Zastawie- Kuby Młyny- Bilcza ul Ściegiennego – Bilcza ul. Bażntowa- SP Bilcza- ok. 12:10
II kurs – SP Bilcza- Bilcza ul. Żeromskiego -Bilcza ul. Klonowa – Bilcza ul. Tulipanowa- Bilcza ul. Żeromskiego – SP Bilcza – ok 11:15

17.06.2020r.

Odwóz:

I kurs –SP Bilcza- Piaseczna Górka – Bilcza ul. Zastawie- Kuby Młyny- Bilcza ul Ściegiennego – Bilcza ul. Bażntowa- SP Bilcza- ok. 11:35
II kurs – SP Bilcza- Bilcza ul. Żeromskiego -Bilcza ul. Klonowa – Bilcza ul. Tulipanowa- Bilcza ul. Żeromskiego – SP Bilcza –ok.10:50

18.06.2020r

Odwóz:

I kurs –SP Bilcza- Piaseczna Górka – Bilcza ul. Zastawie- Kuby Młyny- Bilcza ul Ściegiennego – Bilcza ul. Bażntowa- SP Bilcza- ok. 11:25
II kurs – SP Bilcza- Bilcza ul. Żeromskiego -Bilcza ul. Klonowa – Bilcza ul. Tulipanowa- Bilcza ul. Żeromskiego – SP Bilcza -10:45

Kursy zostały określone zgodnie z wykazem uczniów klas ósmych, uprawnionych do dowozów.