Organizacja Egzaminu Ósmoklasisty

ORGANIZACJA EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

SZKOŁA  PODSTAWOWA W BILCZY

23-24-25 maja 2023r. – godz.9:00

1. Uczniowie zdający w hali sportowej – sala nr 1, wchodzą jednym wejściem z holu szkoły część A, zdający w  sali 17, wchodzą wejściem przez szatnię na piętro do                  części A.
  2. Uczniowie zdający w sali 24, 18 i 17 w ostatnim dniu egzaminu, wchodzą  wejściem przez szatnię na piętro szkoły części A.
  3. Harmonogram egzaminu:

Dzień

Przedmiot

Godzina rozpoczęcia

23 maja, wtorek

120 minut

24 maja, środa

100 minut

25 maja, czwartek

Język obcy

90 minut

W przypadku uczniów , którym przysługuje dostosowanie warunków przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty, czas pracy z poszczególnymi arkuszami może zostać przedłużony:

-o 60 minut – w przypadku języka polskiego

– o 50 minut -w przypadku matematyki

– o 45 minut – w przypadku języka obcego nowożytnego

Uczniowie powinni przybyć do szkoły na godzinę przed egzaminem – 8:00.

1. Rzeczy osobiste (np. telefon) należy pozostawić przed wejściem do sali,
    w wyznaczonym miejscu.
  2. Uczniowie powinni posiadać własne przybory do pisania oraz linijkę.
  3. Szkoła nie zapewnia napojów.
  4. Po egzaminie uczniowie niezwłocznie powinni udać się do domów. W tych dniach nie będzie kursował autobus szkolny.

Wszystkim zdającym życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za wysokie wyniki.                                                                                          Dyrektor

Średnia ocena 2.6 / 5. Liczba ocen: 5