ORGANIZACJA EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

ORGANIZACJA EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

SZKOŁA  PODSTAWOWA W BILCZY

24-25-26 maja 2022r. – godz.9:00

1. Uczniowie zdający w hali sportowej – sala nr 1, wchodzą trzema zewnętrznymi, wejściami:
  1. VIII a – wejściem od parkingu od strony północnej. Uczniowie ustawiają się kolejno wzdłuż ściany hali na chodniku, wchodzą kolejno i zajmują w sali  sektor od strony północnej.
  2. VIII b – wejściem od strony wschodniej przy autokomisie. Uczniowie wchodzą kolejno i zajmują sektor w środkowej części sali.
  3. VIII c – wejściem od strony wschodniej, przy przedszkolu. Uczniowie wchodzą kolejno z i zajmują sektor od południowej części sali.

Uczniowie zdający w sali 23, 18 i 17 w ostatnim dniu egzaminu wchodzą głównym wejściem od ul. Szkolnej.

Uczniowie powinni przybyć do szkoły na godzinę przed egzaminem.

1. Rzeczy osobiste (np. telefon) należy pozostawić przed wejściem do sali,
    w wyznaczonym miejscu.
  2. Uczniowie powinni posiadać własne przybory do pisania oraz linijkę.
  3. Szkoła nie zapewnia napojów.
  4. Po egzaminie uczniowie niezwłocznie powinni udać się do domów. W tych dniach nie będzie kursował autobus szkolny.

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba ocen: 3