Osiągnięcia naszych uczniów w pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/2022

  • przez
0
(0)

Najwyższą średnią ocen osiągnęli uczniowie  z klas- IVA-4,76  oraz IVD-4,76

II miejsce zajęła klasa VIIIC-4,73

III miejsce klasa VA-4,62

Najwyższą średnią ocen otrzymała

Skowrońska Urszula-5,93

 ,,Złota Dziesiątka”’uczniów:

Skowrońska Urszula

Majka Mateusz

Raciborska Karina

Ziach Norbert

Gołębiowska Małgorzata

Marcjan Julia

Wroński Mateusz

Białek Oskar

Sieniek Zuzanna

Śladewska Amelia

 Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu

Klasa IVA- średnia klasy 4,76

Machulski Mikołaj-5,73

Kasznia Iga-5,55

Wira Igor-5,35

Sieniek Aleksandra-5,27

Wenus Franciszek-5,0

Wejman Wojciech-5,0

Marcinkowski Szymon-5,0

Oziębło Patryk-5,0

Dobek Lena-4,91

Sieradzan Dawid-4,91

Sobczyk Borys-4,82

Szymańska Antonina-4,82

Klasa IVB- średnia klasy 4,71

Nogacka Iga-5,73

Łapacz lena-5,64

Buras Maria-5,45

Miodek Maja-5,45

Syzdół Jadwiga-5,35

Kliś Justyna-5,27

Piazdecka Natasza-5,18

Pyczek Zuzanna-5,18

Stradomska Patrycja-5,09

Krężołek Nikodem-5,0

Klasa IVC-średnia stopni 4,43

Duda Wojciech-5,64

Błaszkiewicz Amelia-5,55

Śladewski Kacper-5,27

Opałka Aleksander-5,18

Michta Konrad-5,18

Rowińska Nikola-4,82

Ufniak Gabriela-4,82

Klasa IVD-średnia stopni 4,76

Adamczyk Piotr- 5,27

Idzik Jakub-5,09

Linczowska Zuzanna-5,09

Pierścińska Aleksandra-5,55

Raciborska Karina-5,82

Stachowicz Joanna-5.0

Trela Aleksandra-5,36

Ziach Norbert-5,80

Klasa VA- średnia 4,62

Bać Bartłomiej-4,85

Barszcz Mikołaj-5,31

Białek Zofia-5,38

Chalaba Piotr-5,62

Chorzępa Piotr-5,23

Kowalski Antoni-4,92

Kuca Lena- 5,0

Majka Mateusz-5,92

Miłocha Iga-5,0

Sarnat Bruno-5,38

Zawadzka Alicja-5,31

Klasa VB- średnia 4,49

Kowalik Piotr-5,77

Chrobot Franciszek-5,23

Wawszczyk Aniela-5,15

Sopel Maria-5,08

Szemraj Alicja-5,08

Kwiatek Gabriela-4,92

Lelas Jakub-4,92

Stęplewska Kaja-4,92

Banaś Kacper-4,85

Kalwat Nikola-4,77

Klasa VC-średnia 4,13

Rabiej Kamila-5,69

Kościelecka Gabriela-5,62

Wójcik Dominika-5,62

Szczepańska Liwia-5,54

Przemyska Roksana-5,15

Piszczek Milena-4,92

Klasa VIA-średnia 4,4

Religa Wiktoria-5,62

Żurawska Magdalena-5,54

Ciosek Karolina-5,46

Iwan Filip-5,38

Skowroński Aleksander-5,38

Nowak Kaja-5,31

Dostał Oskar-5,08

Mołdoch Karolina-5,0

Skrzypczyk Borys-4,85

Klasa VIB-średnia 4,12

Rączka Magdalena-5,23

Owczarczyk Kornelia-5,17

Szydłowska Anna-5,15

Bator Maja-4,85

Klasa VIIA-średnia 4,23

Jaworska Zofia-5,57

Kwiecień Hanna-5,43

Marcjan Wiktoria-5,21

Rokicka Gbriela-5,50

Szewczyk Natalia-5,29

Zawadzka Natalia-5,14

Klasa VIIB-średnia 4,1

Sułek Marcelina-5,43

Sieniek Zuzanna-5,29

Kobus Natalia-5,21

Klasa VIIC-średnia 4,36

Wilczyńska Lilianna-5,57

Śladewska Amelia-5,51

Tokarzewska Natalia-5,21

Pietrzyk Wiktor-5,14

Kędzierski Oliwier-5,07

Marszycki Oskar-5,07

Szczepańska Roksana-4,93

Dąbrowska Natalia-4,86

Podobińska Nikola-4,86

Bierońska Natalia-4,79

Lis Maciej-4,79

Klasa VIIIA-średnia4,39

Kowalik Julia-5,5

Wawszczyk Hanna-5,5

Kiełbus Ewelina-4,93

Miodek Jakub-5,0

Kowalski Sebastian-4,93

Lipiec Maciej-4,86

Mazurek Ernest-4,86

Sopel Maciej-5,07

Klasa VIIIB-średnia 4,13

Skowrońska Urszula-5,93

Gołębiowska Małgorzta-5,79

Machulska Natalia-5,57

Bednarski Piotr-5,15

Mucha Julia-5,07

Klasa VIIIC-średnia 4,73

Marcjan Julia-5,79

Wroński Mateusz-5,79

Garbat Maria-5,71

MIłocha Ignacy-5,71

Jończyk Maciej-5,50

Rabiej Bartosz-5,14

Wiatr Laura-5,14

Pyk Dominika-5,0

Stelmaszczyk Kinga-5,0

MIĘDZYNARODOWY SUKCES NASZEJ UCZENNICY

W dniu 02.10.2021r. nasza uczennica Zuzanna Sieniek z klasy VII b trenująca na co dzień w Klubie Karate Morawica, zdobyła brązowy medal w odbywającym się w Rumunii międzynarodowym turnieju Karate „Romanian International CUP – SIBIU”.

W turnieju w formule full contact rywalizowało 350 zawodników z 46 bardzo mocnych klubów z Węgier, Bułgarii, Ukrainy, Rumunii oraz Polski reprezentowanej przez KKM.

Zuzia oraz pozostali podopieczni trenera Andrzeja Horny zdobyli łącznie 6 medali na tym bardzo wymagającym turnieju.

MIĘDZYNARODOWY SUKCES NASZEGO UCZNIA

Oskar Białek-I miejsce w Otwarytm Pucharze Polski w karate w Limanowej, I miejsce w Międzynarodowym Turnieju karate w Skarżysku, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushim w Nowym Targu, reprezentował szkołę w gminnej spartakiadzie, gdzie zajął III miejsce na 200 m., V miejsce w wojewódzkim plebiscycie Echa Dnia w kategorii Sportowy Talent Roku 2021

Do  III etapu konkursu z j. niemieckiego zakwalifikowała się Amelia Kruk, z j. angielskiego I. Miłocha i M.Wroński.

Bartosz Rabiej -II etap konkursu z języka niemieckiego

Do II etapu zakwalifikowali się (oprócz j. niemieckiego)-                     j. angielski: M. Garbat, I. Miłocha, M. Wroński, U. Skowrońska, M. Jończyk

Do drugiego etapu konkursu z matematyki zakwalifikowała się U.Skowrońska

Do drugiego etapu konkursu z fizyki zakwalifikowali się                                 I.MIłocha, M. Wroński

Klaudia Kiczor – I miejsce XIX Konkurs Kolęd i Pastorałek w Małogoszczu;I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Kolędy Polskiej w Winnicy;

Damian Białek- I miejsce w VII edycji Spartakiady Lekkoatletycznej – Stadion Miejsko-Gminny w Brzezinach – 25.09.2021

Kaja Grabarczyk I miejsce w VII edycji Spartakiady Lekkoatletycznej – Stadion Miejsko-Gminny w Brzezinach – 25.09.2021

David Cudziło – I miejsce w Turnieju Błyskawicznym zorganizowanym przez Szachową Akademię i LUKKS Kielce Szachowy Festiwal Andrzejkowy
26-28.11.2021 r.

David Cudziło II miejsce w Klasyfikacyjnym Turnieju Szachowym Szachowy Festiwal Andrzejkowy Klasyfikacja Rankingowa do 1399 Ludowy Uczniowski Katolicki Klub Sportowy LUKKS Kielce Polanika Chrusty 2021 r.

David Cudziło III miejsce w Konkursie Rozwiazywania zadań Szachowych zorganizowanych w ramach Szachowego Festiwalu Andrzejkowego Polanika Chrusty 2021 r.

Nadia Łapacz I miejsce w VII edycji Spartakiady Lekkoatletycznej – Stadion Miejsko-Gminny w Brzezinach – 25.09.2021

Aleksandra Śliżak wyróżnienie w Konkursie  plastycznym pt. „Najpiękniejsza świąteczna bombka” organizowanym przez  Samorządowe Centrum Kultury i Biblioteki w Morawicy. Konkurs objęty został honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Morawica

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdki aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Jeszcze nikt nie ocenił