„Paczka na Święta”

Szkoła Podstawowa w Bilczy już drugi raz włączyła się w akcję „Paczka na Święta”. We współpracy z Kolorowym Przedszkolem w Bilczy oraz Samorządowym Żłobkiem w Bilczy udało nam się wesprzeć dwie rodziny z terenu gminy Morawica. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i pracowników szkoły dla rodzin zostały przygotowane ogromne paczki z pięknymi prezentami. W środku znalazły się artykuły spożywcze, środki higieniczne, środki medyczne, ubrania, buty, garnki, patelnie, sprzęt AGD, pralka, telewizor. Zakupiony został również opał. Pomyśleliśmy również o drobnych upominkach w postaci książek, kosmetyków i perfum, które mamy nadzieję sprawia radość domownikom. Wspólnymi siłami udało nam się przygotować 24 podarunki o wartości ponad 8 tysięcy złotych. Opisane i pięknie zapakowane trafiły do potrzebujących rodzin.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy kolejny raz udowodnili, jak wielkie mają serca.