Paczka na święta

Już po raz kolejny nasza Szkoła i Żłobek wspólnie biorą udział w Akcji charytatywnej Paczka na święta organizowanej przez Fundację „Kazimierz” w uzgodnieniu z burmistrzem Miasta i Gminy Morawica, Miejsko Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz szkołami i strażami pożarnymi. Tradycyjnie polega ona na zbiórce rzeczowej najpotrzebniejszych produktów, które na pewno przyczynią się do tego, aby rodziny na co dzień zmagające się z trudnościami miały piękniejsze święta.

Nasza szkoła wylosowała dwie rodziny:

Nr 8 Rodzina potrzebuje żywności trwałej, środków czystości, koca, poduszki ,kołdry, drewna kominkowego do ogrzania domu…

Nr 12 Pani Teresa ma 90 lat mieszka sama, utrzymuje się z niskiej emerytury. Pani Teresa ma problemy zdrowotne, które wynikają z wieku, m.in. problemy z poruszaniem się. Potrzebuje; Trwałych artykułów żywnościowych, środków czystości, obuwia zimowego rozmiar 39, kurtki zimowej (granatowej)rozmiar L, pościel w rozmiarze standardowym, ręcznik, koc, dwa garnki ok2-3 l, patelnia średniej wielkości, itp… Pani Teresa bardzo lubi dżem brzoskwiniowy, kawę cappuccino, kakao, konserwy mięsne niskotłuszczowe i oraz ryby w pomidorach.

Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy o wsparcie. Będzie taka możliwość w naszej szkole. Już od poniedziałku w pokoju nr 25 (Pani Pedagog) będzie można składać przyniesione dary, oraz wspomóc naszą akcję finansowo do Puszek.

POSTARAJMY SIĘ BY ŚWIĘTA BYŁY PIĘKNE DLA WSZYSTKICH!!!