Podsumowanie akcji: WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż otrzymaliśmy certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki w roku szkolnym 2016/2017, przyznany naszej szkole, za udział w ogólnopolskiej akcji „Wszystkie kolory świata” organizowanej przez UNICEF. Na konto fundacji przekazana została kwota 630 złotych, uzyskana dzięki wszystkim osobom, które wzięły udział w zadaniu. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w uszycie lalek, ich kupno i głosowanie na NASZĄ lalkę poprzez portal społecznościowy facebook.