Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy w imieniu rodziców oraz uczniów klas ósmych złożyła Dyrekcji i wszystkim nauczycielom życzenia oraz podziękowania za serce, pasję i zaangażowanie włożone w wychowanie i edukację dzieci.

Przedstawiciele rodziców powiedzieli wiele pięknych słów wyrażając wdzięczność za przekazaną wiedzę, mądre rady, uśmiech, życzliwość oraz wkład w rozwój Ich dzieci, a na ręce Pani Dyrektor złożyli piękny i pyszny tort, który był słodkim zwieńczeniem tej wzruszającej chwili.

Dziękujemy za wszystkie ciepłe, wzruszające i jakże ważne dla nas słowa. Dziękujemy również za zaufanie i za to, że towarzyszyliście nam na krętej drodze wychowania i zdobywania wiedzy naszych uczniów. Wierzymy, że to dzięki wspólnej pracy, naszej – nauczycieli i Waszej drodzy rodzice, absolwenci Szkoły Podstawowej im. ks. Piotra Ściegiennego w Bilczy, opuszczają progi naszej szkoły, jako mądrzy, odpowiedzialni i kierujący się dobrymi zasadami ludzie, gdyż…

…nie tylko z książek płynie dobra nauka.

Z serca nauczać to jest wielka sztuka

podziekowania klas osmych 2021