Pomagaj! – to takie proste

• przez
3.7

Zapraszamy na pachnące, kolorowe, ekologiczne, twórcze i zarazem edukacyjne zajęcia warsztatowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych z produkcji naturalnego mydła glicerynowego.

Vouchery na Warsztaty mydlarskie „Eko-Manufaktura” można wylicytować na II Festynie Charytatywnym w Bilczy, który odbędzie się 8 października 2022r. Więcej szczegółów na fb.

Na naszych warsztatach inspirujemy, odkrywamy, eksperymentujemy i rozwijamy talenty.

Zapewniamy wszelkie materiały niezbędne do realizacji warsztatów, każdy z uczestników kończy zajęcia z własnoręcznie wykonanymi mydełkami, które może zapakować na prezent. Warsztaty odbędą się w pracowni biologiczno-chemicznej w Szkole Podstawowej w Bilczy, termin do uzgodnienia z opiekunem warsztatów.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bilczy wraz z opiekunem Edytą Wierzbicką

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba ocen: 3