Próbny egzamin ósmoklasisty

Na podstawie komunikatu Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bilczy informuje, że zostanie zorganizowany stacjonarny próbny egzamin ósmoklasisty w terminach…

Na podstawie komunikatu Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bilczy informuje, że zostanie zorganizowany stacjonarny próbny egzamin ósmoklasisty w terminach:

17 marca 2021r. środa , godz. 9:00 – język polski
18 marca 2021r. czwartek, godz.9:00 – matematyka
19 marca 2021r. piątek godz. 9:00 – języki obce nowożytne

Próbny egzamin będzie przeprowadzony w siedzibie szkoły, z zachowaniem wszelkich reguł dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego. Test zostanie przeprowadzony w celu informacyjnym – dając uczniom szansę pracy z arkuszem egzaminacyjnym oraz diagnostyczny zidentyfikowanie wiadomości i umiejętności, które dany uczeń opanował już w stopniu zadawalającym oraz wiadomości i umiejętności, które wymagają jeszcze doskonalenia. Informujemy, że w teście diagnostycznym mogą znaleźć się zadania dotyczące zagadnień lub lektur obowiązkowych, nieomawianych na lekcjach do połowy marca. W takiej sytuacji będzie możliwość powrotu do nierozwiązanych zadań po realizacji danego zagadnienia na lekcjach. Szczegółowe informacje o egzaminie ósmoklasisty są dostępne na stronach internetowych CKE ( www.cke.gov.pl) i OKE.

Powodzenia!