• przez
4.5

Laboratoria Przyszłości to rządowa inicjatywa finansowana z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i realizująca jeden z postulatów „Polskiego Ładu”. W ramach tego przedsięwzięcia nasza szkoła otrzymała środki finansowe w wysokości 166 800,00 zł na zakup wyposażenia służącego uczniom do rozwijania kompetencji, takich jak współpraca, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów czy znajomość nowych technologii. Katalog wyposażenia zawiera wiele pozycji, które umożliwiają zakup wyposażenia – od narzędzi do prac ręcznych, przez drukarki 3D i roboty edukacyjne, po sprzęt do realizacji nagrań audio-wideo.

#LaboratoriaPrzyszłosci  to największy program wsparcia nowoczesnej edukacji w historii, już pod koniec 2021 r. udało nam się zakupić sprzęt za około 70% otrzymanych środków. Szkoła Podstawowa w Bilczy została doposażona m. in. w: ClassVR Premium – okulary wirtualne, monitor interaktywny z mikroskopem biologicznym, notebook z tablicą edukacyjną do nauki i eksperymentów, profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz profesjonalny sprzęt audio.

Średnia ocena 4.5 / 5. Liczba ocen: 12