Projekty i innowacje 2019/2020

Projekty:

1. „Narodowy Program Rozwoju Kolarstwa, poziom pierwszy – upowszechnianie sportu w szkółkach kolarskich” w zakresie organizacji szkółki kolarskiej przy Szkole Podstawowej w Bilczy oraz prowadzenia sportowych zajęć pozalekcyjnych w wymiarze 160 godzin do 31 grudnia 2019r. Projektem zostało objętych 15 uczniów szkoły podstawowej.
  2. Program „Umiem pływać” – Program ma na celu mdz.in. upowszechnianie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży oraz nabycie przez dzieci podstawowych umiejętności pływania. W programie bierze udział 30 uczniów podzielonych na 2 grupy po 15 osób w ilości 20 zajęć po 45 minut.
  3. Program „SKS” – Program ma na celu organizowanie i prowadzenie systematycznych, pozalekcyjnych zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży przez nauczycieli w-f w szkole podstawowej w Bilczy.

Innowacje:

1. Innowacja pedagogiczna w klasie 6c – „Dwujęzyczność” – historia/język angielski
  2. Innowacja pedagogiczna w klasach 6a, 6b, 8a, 8b, 8c – „Dwujęzyczność” – geografia/język angielski
  3. Innowacja pedagogiczna w klasach 6a, 6b, 8a, 8b, 8c – „Dwujęzyczność” – biologia/język angielski
  4. Innowacja pedagogiczna w klasach trzecich „Z językiem angielskim za pan brat”