Puchar “Tymbarku”

Szkoła Podstawowa w Bilczy brała udział w zawodach wojewódzkich „o puchar TYMBARKU” w piłkę nożną. Zawody te mają na celu wyłonienie najlepszych zawodników poprzez przejście wygranej drużyny do kolejnych etapów rozgrywek. „Z Podwórka na stadion” –takim hasłem organizatorzy zachęcali młodzież z naszego województwa do brania udziału w turnieju. Z naszej szkoły wystąpiły dwa zespoły (w dwóch kategoriach wiekowych U-10 i U-12) niestety żadnemu nie udało się awansować. Chłopcom grającym w młodszej kategorii niewiele brakło, zajęli drugie miejsce. Jak co roku we wszystkich kategoriach najlepsi okazali się gospodarze szkoła podstawowa z Nowin. Oprócz udziału naszych zawodników również rodzice dołączyli do zabawy- mamy z uśmiechem na twarzy, oraz młodszym rodzeństwem wspierały swoje dzieci, motywując ich do zdobycia bramek.

Zawody odbyły się na orliku w Nowinach 20.03.2014 o godz. 9.00.
Skład drużyn ze Szkoły Podstawowej w Bilczy:

U – 12

1. Chruścicki Jan