Rodzice dzieciom

15 czerwca w sali teatralnej Szkoły Podstawowej w Bilczy odbył się niecodzienny spektakl. To Rodzice uczniów klasy II a wraz z wychowawczynią Dorotą Parzniewską przygotowali dla swoich pociech przestawienie pt: „Królewna Śnieżka”. Scenografia, choreografia, kostiumy i gra aktorska stały na najwyższym poziomie. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Utalentowani rodzice otrzymali owacje na stojąco.

Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za te wspaniałe i niezapomniane chwile i mam nadzieję, że będą kolejne takie teatralne niespodzianki.