Rodzice – Dzieciom

4 grudnia 2014 r w sali teatralnej Zespołu Szkół w Bilczy zebrały się tłumy dzieci i dorosłych, aby obejrzeć przedstawienie przygotowane dla dzieci jako prezent na Mikołajki. Wszyscy oczekiwali na niespodziankę i nikt się nie zawiódł. Rodzice uczniów klasy VI c pod wodzą p. Magdaleny Ramiączek po raz kolejny zaskoczyli wszystkich efektem kilkumiesięcznych przygotowań. Scenografia, choreografia, kostiumy i gra aktorska stały na najwyższym poziomie artystycznym, którego nie powstydziliby się zawodowi aktorzy. Były akcenty humorystyczne, chwile grozy i wzruszeń. Był to wyjątkowy prezent mikołajkowy, który otrzymały nie tylko dzieci, ale i dorośli zgromadzeni na przedstawieniu.

Gratulujemy (niżej wymienionym) autorom tego przedsięwzięcia i dziękując za te wspaniałe chwile, już oczekujemy na kolejne niespodzianki teatralne.

Narrator – Rybka- Aneta Pietrzczyk
Damy dworu – Beata Kotowska, Agnieszka Wawrzeńczyk
Marynarze – Paweł Wawrzeńczyk, Andrzej Kotowski, Sławomir Szafran- Ksiądz
Syrenki – Agnieszka Banasik, Mariola Stępień, Agnieszka Pastuszka, Anna Kasprzycka