Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Z wielką radością informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. z wychowawcami klas, na boisku sportowym.

Z wielką radością informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r. z wychowawcami klas, na boisku sportowym, według poniższego harmonogramu:

• klasy I-III o godz. 9:00
  • klasy IV-VI o godz. 10:00
  • klasy VII-VIII o godz. 11:00

w przypadku złych warunków pogodowych, spotkanie z wychowawcami odbędzie się w hali sportowej.

W trosce o bezpieczeństwo bardzo prosimy, aby wszyscy uczniowie byli wyposażeni w maseczki bądź inną osłonę ust i nosa.

autobus szkolny

Jednocześnie informujemy, że w związku z panującą sytuacją epidemiczną w kraju zwracamy się do Państwa z prośbą, aby w miarę możliwości zapewnić osobisty dowóz dzieci do szkoły.

Uczniowie, którzy będą korzystali z dowozu zbiorowego proszeni są o zakrywanie nosa i ust podczas transportu.

Z przykrością informujemy, że w związku z ograniczoną liczbą miejsc w autobusie może zdarzyć się sytuacja, że uczniowie, których droga do szkoły nie przekracza 3 km (oddziały przedszkolne oraz klasy I -IV) oraz 4 km (klasy V- VIII) w przypadku zapełnienia miejsc w autobusie nie będą mieli możliwości skorzystania z dowozu.

Wszelkie podejmowane działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa przede wszystkim uczniom.

Kursy autobusu szkolnego w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

Przywóz:

8:30 kurs: SP Bilcza – Bilcza ul. Ściegiennego – Kuby Młyny – Bilcza ul. Zastawie – Piaseczna Górka – SP Bilcza
9:30 kurs: SP Bilcza – Bilcza ul. Ściegiennego – Kuby Młyny – Bilcza ul. Zastawie – Piaseczna Górka- SP Bilcza

Odwóz:

ok 9:45 kurs: Bilcza ul. Ściegiennego – Kuby Młyny – Bilcza ul. Zastawie – Piaseczna Górka- SP Bilcza
ok 10: 45 kurs: SP Bilcza – Bilcza ul. Ściegiennego – Kuby Młyny –Bilcza ul. Zastawie – Piaseczna Górka- SP Bilcza

Obecność na rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 nie jest obowiązkowa.