Rozstrzygnięcie konkursu “Bombka bożonarodzeniowa”.

• przez

Rozstrzygnięcie konkursu „Bombka bożonarodzeniowa”

Na początku grudnia został ogłoszony konkurs dla uczniów klas I – III. Organizatorem została pani Ewa Znój, nauczyciel-wychowawca w świetlicy szkolnej. Dostarczone przez uczestników prace wzbudziły ogromny zachwyt. Każda z bombek była bardzo starannie wykonana, można pokusić się o konkluzję, że wręcz profesjonalnie. Wpłynęły 42 prace. W wyniku decyzji jurorów, pań: Małgorzaty Molendy, Doroty Parzniewskiej i Ewy Znój, prace zostały usystematyzowane w kolejności ich wartości wizualnych. Wszystkie zostały nagodzone i każdy uczestnik otrzymał dyplom i drobny upominek, ufundowany przez panią dyrektor, Urszulę Wróblewską.

Od minionego poniedziałku zdobią choinkę, która została postawiona obok świetlicy szkolnej.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i serdecznie gratulujemy pomysłów i wyobraźni twórczej!

Elżbieta Brewińska

Średnia ocena 3.4 / 5. Liczba ocen: 9