Ślubowanie klas pierwszych gimnazjum

W dniu 2 października  2013 r. uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej naszego gimnazjum. W obecności grona pedagogicznego, rodziców oraz starszych kolegów złożyli uroczyste ślubowanie. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych zaprezentowali krótki występ artystyczny, przygotowany pod kierunkiem wychowawców – pani Iwony Bielawskiej, pani Kamili Długosz – Szałapskiej  i pani Grażyny Kosno-Mazur. Po zakończonej uroczystości uczniowie klas pierwszych udali się na poczęstunek a następnie na teren szkoły, gdzie zasadzili trzy symboliczne drzewka. Wszystkim nowym uczniom gimnazjum życzymy sukcesów i radości na kolejnym etapie edukacyjnym.