Sprzątanie świata

W dniu 15 09.2016 r. uczniowie Gimnazjum w Bilczy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątania świata” Tradycyjnie przydzielono tereny do oczyszczenia ze śmieci.

W dniu 15 09.2016 r. uczniowie Gimnazjum w Bilczy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Sprzątania świata” Tradycyjnie przydzielono tereny do oczyszczenia ze śmieci: klasy pierwsze z opiekunami udały się na obszar ,,Gołe Górki” , drugoklasiści z wychowawcami porządkowali las Podsukowie , a najstarsi wybrali się do lasu Dąbrowa koło Brzezin. Młodzież zaopatrzona w worki i rękawice pracowała w pocie czoła zważywszy na to, iż towarzyszyła im piękna, słoneczna pogoda. Czas spędzony na łonie przyrody sprzyjał integracji zespołów klasowych, a wspólna praca okazała się bardzo przyjemna . Uczniowie pełni energii z uśmiechem na twarzy wrócili do szkoły.