Stypendium dla szczególnie uzdolnionych uczennic gimnazjum

W ramach Regionalnego programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących województwa świętokrzyskiego Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego przyznał stypendium naukowe trzem uczennicom naszego gimnazjum.

W ramach Regionalnego programu stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących województwa świętokrzyskiego Departament Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego przyznał stypendium naukowe trzem uczennicom naszego gimnazjum – Mai Cudzik z klasy III c, Katarzynie Kubickiej z klasy II b oraz Kamili Rutkowskiej z klasy II b. Stypendystki wraz z opiekunami uczestniczyły 24 kwietnia br. w konferencji edukacyjnej w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach, w której to zaprezentowano nowatorskie metody uczenia się przez osobowości świata nauki i instytucje służące popularyzacji edukacji i nauki. Podczas konferencji wręczone zostały również umowy stypendialne dla najlepszych uczniów zakwalifikowanych do stypendium.