Szkoła Podstawowa w Bilczy włączyła się w zbiórkę pieniędzy na Radka Toborka z Jędrzejowa.

• przez
4.3

Radek to dwunastoletni chłopiec, który w wieku dziewięciu lat zachorował na białaczkę. We wrześniu 2022 roku, po niemal dwóch latach ciężkiego leczenia, Radek bardzo się cieszył na powrót do szkoły.

Ostatnie badanie kontrolne i … diagnoza: wczesna wznowa ostrej białaczki limfoblastycznej, izolowana w centralnym układzie nerwowym. Wróg, którego lekarze nie są w stanie zatrzymać!

Potrzebna nierefundowana terapia CAR-T, która może uratować mu życie, kosztuje gigantyczne pieniądze…około 1 305 000 złotych.

Organizatorem zbiórki w naszej szkole była klasa 4a.

Zebraliśmy 1 672, 81 zł…

Radek przejdzie leczenie, ratujące życie 🙂

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WŁĄCZENIE SIĘ W AKCJĘ!!!

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba ocen: 13