Szkoła Podstawowa

0
(0)

osiągnięcia i sukcesy szkoły podstawowej w roku szkolnym 2010/2011

Mateusz Wojtacha

– Osiągnął średnią stopni 5,8

Emilia Zięba

– III miejsce w Gminnym konkursie języka angielskiego

Adam Klimczak, Mateusz Moćko, Jakub Durlik

– II miejsce w Gminnym konkursie komunikacyjnym

Jakub Woźniak, Maja Cudzik

– II miejsce w Gminnym konkursie “W krainie baśni”

Natalia Nieśpielak

– I miejsce w Diecezjalnym konkursie plastycznym “Mój dom rodzinny”

Michał Jaskulski

– I miejsce w Gminnych zawodach pływackich

Karol Dróżdż

– II miejsce w Konkursie plastycznym Świętokrzyskich Parków Krajobrazowych

Paulina Skrzypek, Klaudia Miernik, Wiktoria Rabiej, Anna Kudrycka

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym w Suchedniowie,
– III miejsce w XVII Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych Małogoszcz 2011

Natalia Rokicka, Jakub Górecki, Maja Cudzik

– III miejsce w wojewódzkim konkursie “Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy”

Katarzyna Laskowska

– III miejsce w Gminnych zawodach pływackich

Cezary Osaica

– II miejsce w powiatowych zawodach w tenisa stołowego

Jakub Włosowicz, Wiktor Jugo, Tomasz Walaszczyk

– III miejsce w Gminnych konkursie ekologicznym

Maciej Piwek

– I miejsce w Wojewódzkich zawodach w tenisa stołowego,
– Wyróżnienie w Wojewódzkim plastycznym konkursie ekologicznym

Sandra Stępień

– Wyróżnienie w konkursie ekologicznym

Tomasz Wojdat, Michał Włosowicz, Konrad Urban

– I miejsce w Gminnym konkursie retorycznym

Maciej Piwek, Wiktor Kubicki, Dawid Kruk

– XII miejsce w V Memoriale Andrzeja Grubby w finale Ogólnopolskim

Michał Lesiak

– I miejsce w Gminnym Konkursie Pływackim

Maja Cudzik

– I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim

Karol Polakowski

– II miejsce w Gminnym Konkursie “W krainie baśni”

Jakub Durlik

– I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w piłce nożnej o puchar miasta Radomia,
– I miejsce w Ogólnopolskich zawodach w piłce nożnej o puchar Tymbarku

Paulina Sikorska, Marcelina Ramiączek

– I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym w Suchedniowie,
– III miejsce w XVII Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych Małogoszcz 2011

Natalia Nieśpielak, Daria Pięta

– Wyróznienia w Gminnym Konkursie Plastycznym “Pożar, powódź dniem i nocą, straż przychodzi ci z pomocą”

Maja Piotrowicz

– I miejsce w Gminnych zawodach pływackich w kategorii klas I-III

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdki aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Jeszcze nikt nie ocenił