Szkoła uczy tradycji chrześcijańskich

• przez
4.2

Przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyły się klasowe spotkania wigilijne. Uczniowie dzielili się opłatkiem, śpiewali piękne polskie kolędy. Dzięki pomocy rodziców dzieci kosztowały tradycyjne potrawy podawane na stół wigilijny. O godzinie 10:30 Dyrekcja szkoły, Grono Pedagogiczne i cała brać uczniowska zebrała się w hali sportowej. Uczniowie z klasy VA wystawili przedstawienie o narodzeniu Dzieciątka Jezus w Betlejem. To była prawdziwa uczta duchowa, pełna niezapomnianych wrażeń. Dzieci pięknie odegrały swoje role prezentując talenty aktorskie. Nad całym występem czuwała pani katechetka Ewa Jaros. Swoją pomocą służyła też pani Renata Kot. Oprawę muzyczną przygotowały panie Anna Ślusarz oraz pani Marcelina Rajch-Glonek z zespołem wokalnym i solistami. Wszyscy zebrani  wspólnie śpiewali kolędy. Na zakończenie jasełek Dyrekcje naszej szkoły Pani Urszula Wróblewska, Pani Maria Sarnat oraz Pani Marzena Pucińska złożyły wszystkim życzenia świąteczne.Do życzeń  dołączyła się przewodnicząca Rady Rodziców Pani Kiczor.

Średnia ocena 4.2 / 5. Liczba ocen: 6