Szkolny gabinet dentystyczny już otwarty

Z radością informujemy, iż 1 kwietnia br. został otwarty w naszej szkole gabinet dentystyczny. Pieniądze na wyposażenie gabinetu otrzymaliśmy w ramach projektu pn. Poprawa dostępności świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży w szkołach w 2018 r. Już od 3 kwietnia odbywają się przeglądy dentystyczne uczniów.

Z radością informujemy, iż 1 kwietnia br. został otwarty w naszej szkole gabinet dentystyczny. Pieniądze na wyposażenie gabinetu otrzymaliśmy w ramach projektu pn. Poprawa dostępności świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży w szkołach w 2018 r. Już od 3 kwietnia odbywają się przeglądy dentystyczne uczniów. Przeglądy, zabiegi profilaktyczne oraz leczenie dla uczniów są bezpłatne.

Godziny pracy szkolnego gabinetu dentystycznego:

Poniedziałek: 7:30 – 14:30
Wtorek: 11:00 – 15:00