Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 24 marca 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Morawicy odbył się XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej, pod hasłem: „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej ten zorganizowano, aby popularyzować wśród dzieci i młodzieży znajomość przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Zespół Szkół W Bilczy reprezentowali uczniowie: Krzysztof Kliś i Igor Sikorski oraz Anna Laskowska i Natalia Wieczorek. Rywalizacja była zacięta, a młodzież wykazała się duża wiedzą. II miejsce zdobyli: Igor Sikorski ze Szkoły Podstawowej w Bilczy i Natalia Wieczorek z Gimnazjum w Bilczy. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!