Uczymy się dobroczynności

olus majcheraUczniowie klasy VIIIc wraz z wychowawcą, składają gorące podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i mieszkańcom Bilczy, którzy odpowiedzieli na apel o zbiórkę pieniędzy dla Olusia Majchera. Oluś ma prawie 4 lata. Urodził się jako wcześniak i przeżył dwa wylewy, które uszkodziły mu mózg. Chłopiec wymaga rehabilitacji i specjalnego sprzętu. Działając pod auspicjami Fundacji Kazimierz w Bilczy przeprowadziliśmy fachową zbiórkę, tworząc i uczestnicząc w każdym jej etapie: planowaniu, pozyskiwaniu sponsorów na nagrody, organizacji i ewaluacji. Zebraliśmy 7865,04 zł!