Uwaga !!!

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Od 12 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkół; W dniach 12-13.03.2020 dzieci będą jednak mogły przebywać na ich terenie, jeśli rodzice nie będą w stanie zorganizować im innej opieki. Natomiast od 16.03.2020 zawieszona zostaje także opiekuńcza działalność szkoły.

Czytaj więcej na: https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Premier-zawieszamy-dzialanie-szkol-przedszkoli-i-zlobkow-n143128.html