V RODZINNY TURNIEJ UKŁADANIA PUZZLI

• przez
4.6

Po raz kolejny miałyśmy przyjemność gościć na Rodzinnym Turnieju Układania Puzzli, zorganizowanym przez nauczycieli – wychowawców ze świetlicy szkolnej. W miłej atmosferze rozpoczęliśmy zabawę. Po kilkunastu minutach okazało się, że wielbicieli tego typu form relaksu jest w naszym gronie więcej. W dzisiejszym świecie, pełnym codziennych obowiązków i ciągle zwiększającego się tempa życia, okazuje się, że wielu osobom udaje się  wygospodarować dodatkowy czas na tego typu zajęcia. Same puzzle również wzbudziły zainteresowanie, gdyż efekt końcowy to nie tylko przyjemność z ich skomponowania, ale też efekt fluorescencyjny. Nagrody stanowiły wybrane przez dzieci zestawy ufundowane przez dyrekcję naszej szkoły, panią Urszulę Wróblewską. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania!

Elżbieta Brewińska, Marcelina Rajch – Glonek, Ewa Znój

Średnia ocena 4.6 / 5. Liczba ocen: 5