Vive serce dzieciom – piłka ręczna

Jak co roku w Bilczy odbyły się rozgrywki szczypiorniaka w ramach „Małej Ligi Piłki Ręcznej” fundacji Vive serce dzieciom, której patronatem jest Klub Sportowy VIVE Tauron Kielce oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. W dniu 9 października do naszej szkoły zjechało się 5 zespołów z całego województwa świętokrzyskiego, które rywalizowały o awans do ścisłego finału. Trzy zespoły awansowały do dalszej fazy rozgrywek. Rywalizacja ta przeznaczona jest tylko dla zawodników nie zrzeszonych w klubach sportowych. Turniej otworzyła Dyrektor Zespołu Szkół w Bilczy Pani Urszula Wróblewska oraz Prezes Fundacji Pani Ewa Jarosz. Natomiast na zakończenie turnieju przyjechał zaprzyjaźniony z naszą szkołą p. Sławomir Szmal – bramkarz KS Vive Tauron Kielce.

Wyniki końcowe:

1. SP. Modliszewice