Warsztaty Małego Majsterkowicza

• przez
4.3

Kolejne, ostatnie już warsztaty w ramach innowacji pedagogicznej pt. „Klub Małego Pasjonata” za nami. Tym razem były to warsztaty Małego Majsterkowicza, a zaproszonym przez nas gościem i ekspertem był pan Leszek Kozak, konserwator pracujący w naszej szkole. Pan Leszek opowiedział dzieciom na czym polega jego praca oraz pokazał im jak ważne w życiu są umiejętności posługiwania się narzędziami takimi jak np. wkrętarka, piła czy pędzel. Chętnych dzieci do wykonywania budek lęgowych dla ptaków nie brakowało. Dzieci z ogromnym zapałem przystąpiły najpierw do malowania, a następnie do skręcania drewnianych elementów przygotowanych wcześniej przez pana Leszka. Efektem mozolnej, kilkugodzinnej pracy są kolorowe budki lęgowe dla ptaków , które zostaną zawieszone przez pana konserwatora na drzewach w okolicy naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy panu Leszkowi za przeprowadzenie warsztatów w naszej szkole. Te kilka wspólnie spędzonych godzin to czas, który został poświęcony na intensywną pracę. Mamy jednak nadzieję, że dzięki tym zajęciom pan Leszek zdołał zaszczepić u niektórych dzieci chęć do majsterkowania.

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba ocen: 7