Warsztaty muzyczno – wokalne

• przez
4.3

W ramach innowacji pedagogicznej pt. „Klub Małego Pasjonata” odbyły się warsztaty muzyczne, które poprowadziła absolwentka naszej szkoły, wspaniała artystka i wokalistka, pani Daria Kierońska. Na początku pani Daria opowiedziała dzieciom jak i kiedy zaczęła się jej przygoda z muzyką, o swoich pierwszych małych i dużych porażkach i sukcesach muzycznych, jak obecnie wygląda jej droga muzyczna oraz pokazała im podstawowe techniki ćwiczenia swojego głosu. Chętnych dzieci do zaprezentowania swoich umiejętności i talentu muzycznego było wiele. Dzieci w ogromnym entuzjazmem wykonywały swoje ulubione piosenki i z uwagą słuchały rad pani Darii, która korygowała ewentualne nieprawidłowości podczas śpiewu.

Mamy nadzieję, że te warsztaty rozbudziły w dzieciach chęć rozwijania swoich pasji muzycznych. Serdecznie dziękujemy pani Darii za przyjęcie naszego zaproszenia i życzymy dalszych sukcesów muzycznych i jeszcze więcej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba ocen: 7