Wieczór Kolęd

6 stycznia 2015 roku w Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną też Trzech Króli w Kościele Parafialnym w Bilczy odbył się Wieczór Kolęd i Poezji Bożonarodzeniowej. Program przygotowali państwo Beata i Lucjan Pietrzczykowie przy współracy pani katechetki Renaty Kot. Zostały odczytane najciekawsze wiersze ułożone przez naszych uczniów oraz rodziców i dziadków. Harcerze i zuchy z naszej szkoły zaśpiewali piękne kolędy o Narodzeniu Pana Jezusa. Nad występem zuchów czuwały Panie Dorota Parzniewska i Magdalena Ramiączek. Pani katechetka Renata Kot podsumowała konkurs poezji własnej i wręczyła nagrody ufundowane przez Księdza Proboszcza Marka Mrugałę, Państwa Pietrzczyków oraz Panią Dyrektor Urszulę Wróblewską.